Nasze portfolio


case_czynicuda-724x1024

Czynicuda.pl


Doradztwo, Audyt SEO, Google Ads, Facebook Ads, Remarketing

Klient trafił do nas w momencie zakładania firmy. Naszym zadaniem była pomoc w zakresie przygotowania strategii obecności w Internecie.

Naszą usługę wykonaliśmy w ramach usług doradczych przy tworzeniu strony przez zewnętrzną firmę. Klient we własnym zakresie przygotowywał treści konsultując z nami ich jakość pod kątem wyszukiwarki Google.


Zobacz realizację! Pobierz PDF!

Spa-katowice.pl


Pozycjonowanie, Google Ads, Facebook Ads

Klient trafił do nas po zmianie strony internetowej, która została wykonana przez zewnętrzną firmę.

Firma ta niestety nie zadbała o optymalizację pod kątem Google co spowodowało spadki widoczności strony w Google oraz spadek ruchu na stronie.


Zobacz realizcję! Pobierz PDF!
case_fizjodietspa-724x1024
case_multiinicjatywa-724x1024

Multiinicjatywa.pl


Google Ads, Doradztwo w zakresie UX

Klient zwrócił się do nas z prośbą uruchomienia kampanii pozycjonowania dla strony oferującej pożyczki dla przedsiębiorców.

Po przeanalizowaniu strony, konkurencji oraz branży klienta zaproponowaliśmy uruchomienie kampanii Google Ads, która z definicji jest szybsza do uruchomienia, pozwala na efektywniejszą kontrolę budżetu i szybką możliwość optymalizacji.


Zobacz realizcję! Pobierz PDF!

Smart-hr.pl


Pozycjonowanie, Google Ads, Facebook Ads

Klient zajmuje się usługami rekrutacyjnymi dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych.

Jego celem jest docieranie przez wyszukiwarkę Google do przedsiębiorców, którzy poszukują pomocy w zakresie rekrutacji, head huntingu i innych usług HR.


Zobacz realizcję! Pobierz PDF!
case_smart-hr-724x1024
case_developer_a-724x1024

Unikato.com.pl


Pozycjonowanie, Google Ads, Facebook Ads

Nie wykonywał żadnych innych działań promocyjnych poza naszymi. Nasza kampania trwała 5 miesięcy. W tym czasie pozyskał 20 klientów na mieszkania.

Dobraliśmy bardzo precyzyjne grupy docelowe. Dla tych grup przygotowaliśmy dedykowane i spersonalizowane treści reklam, dzięki temu pozyskiwaliśmy osoby naprawdę zainteresowane ofertą.


Zobacz realizcję! Pobierz PDF!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 

Newsletter

 

Chcesz poznawać nowości ze świata SEO i SEM? Zapisz się do naszego newslettera! W podziękowaniu otrzymasz Checklistę SEO, która pomoże Ci przy samodzielnym audycie Twojej strony.

 
KONTAKT