Interesująca oferta, jaką chcesz zaproponować mieszkańcom Zabrza, musi trafić w określony target, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Skorzystaj z naszą pomocą z potencjału lokalnego SEO w Zabrzu!


Czas na pozycjonowanie w Zabrzu!

Zastanawiasz się, od czego zacząć pozycjonowanie stron w Zabrzu, ale obawiasz się, że nie znajdziesz czasu? Dobrym sygnałem jest to, że zainteresowałeś się tym tematem dla swojego biznesu, bo dzisiejszy konkurencyjny rynek – również w Zabrzu, wymaga tego, by SEO stało się ważną częścią strategii marketingowej.

Dobrze się składa, że to Zabrze – bo w tym mieście nie brakuje ludzi chętnych do poszukiwania właśnie w sieci odpowiedzi na swoje potrzeby. Sęk w tym, by to profesjonaliści pomogli Ci do nich dotrzeć, a właśnie takim lokalnym SEO w Zabrzu z chęcią się dla Ciebie zajmiemy!

Dlaczego postawić na lokalne SEO?

Zabrze jest miejscem nowoczesnym, pełnym młodych ludzi, otwartych na świat. Grupa docelowa, jaką oferuje Ci to miasto, jest tak obiecująca, że nie ma sensu wyglądać poza nią, dopóki się nie wykorzysta pełnego potencjału związanego właśnie z nią. Nie marnuj więc czasu i środków na ogólnopolskie kampanie, które nie przyniosą żadnych korzyści dla Twojego biznesu w tym śląskim mieście. Pozycjonowanie lokalne w Zabrzu to dobra droga i równocześnie najlepsza strategia rozwoju dla Twojej firmy.

Pozycjonowanie sklepów i stron w Zabrzu

W Zabrzu żyje, mieszka i pracuje więcej niż 170 000 tysięcy mieszkańców. Czy potrafisz sobie wyobrazić, że każda z tych osób może być Twoim klientem? Tak właśnie jest! Tym bardziej, że coraz większa grupa osób, chętnie korzysta z pomocy wyszukiwarki, by znaleźć interesujące dla siebie produkty, czy usługi. Dla przykładu, jest duża szansa, że znalazłeś naszą stronę, dzięki wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „pozycjonowanie Zabrze”, już wiesz, że to działa i tak samo może być w przypadku Twojej witryny.

Pozycjonowanie w Zabrzu – sprawdź nas!

Kolejna dobra informacja jest taka, że nie musisz podpisywać długoterminowej umowy, by przekonać się o korzyściach współpracy z nami. Poznaj naszą praktykę SEO przez 3 kolejne miesiące – dajemy Ci taką możliwość, nie nakładając obowiązku dalszej współpracy.

3 miesiące testów na próbę!

Pozycjonowanie lokalne jest niemal takie jak klasyczne o ogólnym zasięgu, ale bardziej ukierunkowane. Proponujemy umowę na jedyne 3 miesiące, w czasie których będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby przekonać się o naszej skuteczności działań.

Zamów pozycjonowanie
z Silence!

  • Zwiększysz ruch na swojej stronie internetowej
  • Będziesz wyświetlać się wysoko na frazy zawierające "Zabrze"
  • Pozyskasz nowe zapytania (także od klientów lokalnych)
  • Wyprzedzisz konkurencję i zwiększysz sprzedaż
  • Otrzymasz kompleksowa opiekę nad SEO swojej strony internetowej

Zabrze – potencjał SEO

Gdy wpiszesz do wyszukiwarki frazę „Zabrze”, Twoim oczom ukaże się w niecałą sekundę 36 900 000 wyników wyników wyszukiwania. Nie trzeba szukać dalszych argumentów, które mogą Cię przekonać do tego, iż w istocie skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w ujęciu lokalnym na terenie Zabrza ma sens. Jednak chcąc wykazać potencjał SEO nieco bardziej – zagłębimy się w najpopularniejsze frazy. Biorąc pod uwagę wcześniej wspomnianą liczbę ludności, nie trudno potwierdzić, iż wyszukiwań z frazą „Zabrze” w skali miesiąca to wynik oscylujący wokół 80 tysięcy zapytań.

Aby jeszcze lepiej zrozumieć potencjał Zabrza w kontekście SEO, warto się przyjrzeć dokładniej temu, o co pytają jego mieszkańcy. Najczęściej wpisywane na tym terenie frazy to „zabrze pogoda” z 70 tysiącami/msc, „zabrze multikino” z 60 tysiącami/msc oraz „zabrze platan” na poziomie 45 tysięcy na miesiąc.

Być może jednak nie są to frazy, w których widzisz potencjał dla swojej firmy – i bardzo dobrze, bo w innych jest tak samo ogromny potencjał. Pozwól więc, że rzucimy okiem na bardziej niszowe, które również jednak cieszą się zainteresowaniem ze strony mieszkańców tego miasta. W tym miejscu warto wymienić wyrażenia takie jak „zabrze do wynajęcia”, tutaj w skali miesiąca pojawia się około 10 tysięcy takich zapytań. Nieźle wypada także fraza „zabrze na widelcu” - około 6 tysięcy wyników na miesiąc.

Jak widać – obszar ten lokalnie niesie naprawdę duże możliwości w kontekście strategii SEO, ale uwaga – już wielu innych przedsiębiorców też o tym wie, co pokazuje ogromna ilość zapytań w ostatnich miesiącach na frazy, takie jak: „pozycjonowanie zabrze” i „agencja seo zabrze”. Kolejno 6 i 3 tysiące to wystarczający wynik zapytań, z którego można wywnioskować, że najwyższa pora zadbać o swoją pozycję na tle innych przedsiębiorców z Zabrza, aby nie wypaść z branży. Nie daj się konkurencji – wsparcie ze strony naszej agencji SEO jest do Twojej dyspozycji!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA