Czy działasz na terenie miasta Lublin i chcesz wyprzedzić konkurencję? SEO lokalne jest wszystkim, czego potrzebujesz!


Bądź jednym z tych, którzy postawili na pozycjonowanie w Lublinie – warto!

Każdy specjalista od pozycjonowania dobrze wie, że lokalne SEO jest jednym z najmocniejszych elementów strategii marketingowej dla każdej firmy, bez względu na branżę.

Lublin z całym swoim potencjałem oczywiście też wyjątkiem nie jest i każdy, kto, chce lokalnie zdobywać klientów na terenie tego miasta, musi mieć tego świadomość. SEO jest jednak pełne zawiłości i najlepsze efekty można uzyskać przy współpracy z agencją, która zna pozycjonowanie w Lublinie jak własną kieszeń. Chcesz takiej efektywności? Nasza agencja SEO jest do dyspozycji.

Dlaczego lokalne SEO to dobry pomysł?

Lwia część konsumentów z terenu Lublina szukając konkretnej usługi bądź produktu na terenie tego miasta, zwróci się o pomoc do wyszukiwarki online. Celem jak najszybszego odnalezienia interesujących ofert, wpiszą frazę zawierającą lokalizację miasta. W ten sposób to działa i dlatego warto być wśród wyników w swojej branży. Inaczej potencjalna klientela nie będzie mieć jak trafić na stronę firmy i tak właśnie działa lokalne SEO również na terenie Lublina.

Pozycjonowanie stron i sklepów w Lublinie

Lublin to miasto, w którym żyje około 350 tysięcy mieszkańców. Większość z nich to potencjalni klienci, którzy ufają nowym technologiom, szukając dóbr dla siebie. Zresztą Ty sam jesteś tego najlepszym przykładem – gdyż jest wielce prawdopodobne, że trafiłeś na naszą stronę, ponieważ wcześniej wpisałeś w Google hasło typu „pozycjonowanie Lublin” - i wybrałeś nas, bo wiemy, jak działa pozycjonowanie i jesteśmy wysoko w wynikach. Z Twoją stroną może być podobnie!

SEO lokalne w Lublinie – brak długoterminowych umów, 3 miesiące bez zobowiązań!

Nie chcemy na nikim wymuszać długoterminowych umów. Zależy nam na świadomym podjęciu współpracy, w oparciu o pewność co do naszych działań. Właśnie dlatego oferujemy możliwość 3 miesięcy próbnych, bez zobowiązań, ale z nadzieją na dłuższe działania.

3 miesiące testów na próbę!

Decydując się na współpracę z nami, nie musisz się martwić o długoterminowe zobowiązania. Pierwszy kontrakt, jaki połączy Cię z naszymi usługami – trwa tylko 3 miesiące. Dla Ciebie to wystarczający czas, na to, by się przekonać, że ta współpraca ma sens i podejmiesz świadomą decyzję, bez presji.

Zamów pozycjonowanie
z Silence!

  • Zwiększysz ruch na swojej stronie internetowej
  • Będziesz wyświetlać się wysoko na frazy zawierające "Lublin"
  • Pozyskasz nowe zapytania (także od klientów lokalnych)
  • Wyprzedzisz konkurencję i zwiększysz sprzedaż
  • Otrzymasz kompleksowa opiekę nad SEO swojej strony internetowej

Lublin – potencjał SEO

Biorąc pod uwagę Lublin w kontekście analizy SEO szybko można zauważyć, jak wielki potencjał wiąże się z tym miastem. Najlepiej to udowodnić zachęcając do małego eksperymentu – wpisz do wyszukiwarki nazwę miasta „Lublin” - wyniki wyszukiwania uwzględniające tę frazę pojawią się w ułamku sekundy w ilości sięgającej do 99 600 000 wyników (!) - dobrze jest mieć wśród nich i swoją stronę firmową. Im wyżej, tym lepiej. Zatem, jeśli i Ty prowadzisz w tym mieście biznes o zasięgu lokalnym – musisz znaleźć budżet na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Lublinie. To zdecydowanie inwestycja konieczna i taka, która szybko się wraca.

Dokonując bliższej analizy frazy „Lublin” widać, że pojawia się ona w ujęciu miesięcznym ok. 200 tysięcy razy w towarzystwie bardziej sprecyzowanego wyrazu. Jeśli chodzi o popularność poszczególnych fraz typu long tail – trzy wyróżniają się najbardziej i są to: „lublin zabytki” (68 tys/msc), „lublin gmina” - około 60 tysięcy zapytań miesięcznie, oraz „ lublin nadchodzące wydarzenia” (40 tys/msc).

Dokonując bliższej analizy frazy „Lublin” widać, że pojawia się ona w ujęciu miesięcznym ok. 200 tysięcy razy w towarzystwie bardziej sprecyzowanego wyrazu. Jeśli chodzi o popularność poszczególnych fraz typu long tail – trzy wyróżniają się najbardziej i są to: „lublin zabytki” (68 tys/msc), „lublin gmina” - około 60 tysięcy zapytań miesięcznie, oraz „ lublin nadchodzące wydarzenia” (40 tys/msc).

Najważniejszą jednak z punktu widzenia biznesmenów zastanawiających się nad sensem lokalnego SEO powinna być informacja dot. coraz większego zainteresowania takimi działaniami. Frazy takie jak „pozycjonowanie lublin” (4,5 tys/msc) czy „agencja seo lublin” (2,5 tys/msc) co miesiąc są częściej wpisywane. To wyraźny sygnał dla wszystkich, którzy nie podjęli tematu – że teraz jest najwyższy czas, by to zrobić. Zbierając wszystko w podsumowaniu – nie ulega wątpliwości, że skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Lublinie to ważny krok na przód dla każdej firmy działającej lokalnie. Chcesz, by Twoja firma znalazła się w czołówce? Możemy pomóc!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA