Działasz na terenie miasta Wrocław i chcesz prześcignąć konkurencję? Bez lokalnego SEO może być ciężko, zatem skorzystaj z tej szansy!


Nie bądź w tyle – postaw na pozycjonowanie we Wrocławiu już teraz!

Specjaliści od pozycjonowania od dawna pojmują, jak wielką moc niesie SEO dla lokalnych przedsiębiorców, jednak sami zainteresowani często jeszcze nie wiedzą, jak z tego potencjału dla swojej firmy skorzystać.

Wrocław to serce Dolnego Śląska i bardzo nowoczesne miasto, można tutaj wybić się na tle innych tylko wtedy, gdy dba się nie o sam biznes, ale też wspiera się go przez pozycjonowanie strony www. Nie musisz jednak robić tego samego – są specjaliści, którzy wiedzą jak rozegrać pozycjonowanie we Wroclawiu, by przyniosło najlepsze efekty. Jesteśmy do dyspozycji!

Dlaczego postawić na lokalne SEO?

Lwia część mieszkańców Wrocławia, kieruje się z zapytaniem o dowolną usługę, czy produkt na tym terenie do wyszukiwarki, by znaleźć szybką i łatwą odpowiedź. Dla precyzji i uzyskania najlepiej dopasowanej podpowiedzi – dodają do konkretnej usługi nazwę miasta – w tym przypadku jest to Wrocław. To właśnie to sprawia, że lokalne SEO z użyciem tej głównej frazy w istocie ma sens.

Pozycjonowanie stron i sklepów we Wrocławiu

Warto postawić na skuteczne pozycjonowanie w e-commerce. Firmy działające na terenie Wrocławia zainteresowane lokalnym SEO mogą zaistnieć w wyszukiwarkach na frazy wpisywane przez osoby związane z miastem. Na przykład wpisując „pozycjonowanie Wrocław” trafią na najlepiej wypozycjonowane agencje na tym obszarze. Grupa docelowa w Twojej niszy tak samo może trafić na Twoją stronę!

SEO lokalne we Wrocławiu – bez długoterminowych umów, wykorzystaj 3 m-ce!

Długo trwające umowy nie są w naszym stylu – jeśli nie chcesz od razu takiej podpisywać, zapewniamy na start 3 miesiące współpracy bez dalszych zobowiązań. Sam zdecydujesz po tym czasie, czy nasza agencja SEO we Wrocławiu to właśnie ta, której szukasz.

3 miesiące testów na próbę!

Pozycjonowanie lokalne jest niemal takie jak klasyczne o ogólnym zasięgu, ale bardziej ukierunkowane. Proponujemy umowę na jedyne 3 miesiące, w czasie których będziesz mieć wystarczająco dużo czasu, aby przekonać się o naszej skuteczności działań.

Zamów pozycjonowanie
z Silence!

  • Zwiększysz ruch na swojej stronie internetowej
  • Będziesz wyświetlać się wysoko na frazy zawierające "Wrocław"
  • Pozyskasz nowe zapytania (także od klientów lokalnych)
  • Wyprzedzisz konkurencję i zwiększysz sprzedaż
  • Otrzymasz kompleksowa opiekę nad SEO swojej strony internetowej

Wrocław – potencjał SEO

Aby właściwie przeanalizować Wrocław pod kątem jego potencjału SEO – trzeba przede wszystkim podkreślić dwie kwestie. Na terenie tego miasta mieszka nie ma 650 tysięcy mieszkańców, a po wypisaniu frazy „Wrocław” do wyszukiwarki – widać około 168 000 000 – jest o co walczyć, gdy w grę wchodzi skuteczne pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu. Prowadząc lokalny biznes na tym terenie, po prostu nie można przeoczyć tego działania marketingowego.

Spójrzmy głębiej w temat – fraza „wrocław” w połączeniu z innym wyrazem jest wprowadzana miesięcznie do wyszukiwarki około 500 tysięcy razy. Najczęściej wiąże się to z wyrażeniami takimi jak „wrocław pogoda” - 350 tysięcy razy, a później „wrocław atrakcje” 300 tysięcy na miesiąc. To jednak są frazy dość ogólne i być może nie wszystkich przekonują, aż tak bardzo, jak te stricte z branży usługowej, czy produktowej. Tutaj dla przykładu jest „wrocław restauracje” z wynikiem 290 tysięcy razy na miesiąc, czy 200 tysięcy razy na miesiąc wpisywana fraza „wrocław za pół ceny”, To otwiera duże możliwości dla branży gastronomicznej, jak i wszystkich innych biznesów lokalnych.

Dodatkowo warto jednak zauważyć, że coraz więcej wrocławskich biznesmenów uświadamia sobie potęgę lokalnego SEO. Widać to po wzroście popularności fraz, jak „pozycjonowanie wrocław” (50 tys/msc) czy „agencja seo wrocław” (35 tys/msc) . Jeśli inni się tym interesują – Ty też powinieneś. Jak widać, warto, a nawet trzeba postawić na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu i to jak najszybciej, by nie zostać w tyle. Chcesz oddać lokalne SEO Twojej firmy w naprawdę dobre ręce? Oto jesteśmy!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA