Czy wiesz jak trafić ze swoją ofertą do mieszkańców miasta Białystok? Lokalne SEO jest tym, czego Ci trzeba!


Postaw na pozycjonowanie w Białymstoku

Każdy kto prowadzi biznes na terenie miasta Białystok, powinien się przekonać, jak wielki potencjał mają działania SEO prowadzone na tym terenie. Nie jest prawdą, że trzeba inwestować w wielkie kampanie, jeśli chce się dotrzeć do lokalnego targetu – właśnie lokalne SEO ukierunkowane na ten obszar jest dobrym wyborem.

Jednak nie znając się na pozycjonowaniu, nie ma się możliwości samodzielnego wykorzystania potencjału SEO dla tego miasta. W takim przypadku zdecydowanie jest oddać to zadanie w ręce profesjonalistów i mieć pewność, że skuteczne pozycjonowanie w Białymstoku będzie naprawdę skuteczne. Oto jesteśmy!

Dlaczego lokalne SEO to dobry pomysł?

Również i Białystok ma swoje własne miejsce w świecie wirtualnym i z tych zasobów chętnie korzystają wszystkie osoby związane z tym miastem. Nie ma sensu zatem przeznaczenie pieniędzy i czasu na działania o ogólnopolskim zasięgu, gdy lokalne SEO w Białymstoku trafia najlepiej w grupę docelową, do jakiej chce się oferować swoją propozycję.

SEO w Białymstoku

To bardzo sensowny krok w działaniach promocyjnych swojego biznesu i to z wielu powodów. Najważniejszym jest jednak fakt, że ogólnopolska kampania nie jest zalecana, jeśli grupa docelowa, która ma dla Ciebie znaczenie to mieszkańcy Białegostoku i okolic. Właśnie dlatego działania SEO o lokalnym zasięgu są najlepszą możliwą strategią i warto się nimi zainteresować bliżej.

Pozycjonowanie sklepów i stron w Białymstoku

Białystok to miasto ogromne. Żyje w nim blisko 300 tysięcy mieszkańców, zatem nikt nie powinien wątpić w sens zainwestowania środków w działania SEO skupione właśnie na tym lokalnym obszarze. Tym bardziej, że duża część związana z tym miastem, bardzo ceni sobie pozyskiwanie informacji o poszukiwanych produktach czy usługach przy pomocy wyszukiwarki internetowej. W końcu sam znalazłeś naszą stronę w podobny sposób - wpisując „pozycjonowanie Białystok”, trafiłeś do naszej agencji i dokładnie to pokazuje, że cała strategia, o której mowa naprawdę działa.

3 miesiące testów na próbę!

Decydując się na współpracę z nami, nie musisz się martwić o długoterminowe zobowiązania. Pierwszy kontrakt, jaki połączy Cię z naszymi usługami – trwa tylko 3 miesiące. Dla Ciebie to wystarczający czas, na to, by się przekonać, że ta współpraca ma sens i podejmiesz świadomą decyzję, bez presji.

Zamów pozycjonowanie
z Silence!

  • Zwiększysz ruch na swojej stronie internetowej
  • Będziesz wyświetlać się wysoko na frazy zawierające "Białystok"
  • Pozyskasz nowe zapytania (także od klientów lokalnych)
  • Wyprzedzisz konkurencję i zwiększysz sprzedaż
  • Otrzymasz kompleksowa opiekę nad SEO swojej strony internetowej

Białystok – potencjał SEO

Pora teraz na mały eksperyment, dzięki któremu każdy zainteresowany tematem będzie mógł lepiej uświadomić sobie, jak duży potencjał tkwi w Białymstoku, jeśli chodzi o lokalne SEO. Wystarczy wpisać frazę „Białystok” do Google, gdzie w ułamku sekundy oczom ukażą się wyniki wyszukiwania w ilości, która robi wrażenie: jest to aż około 63 400 000 wyników. To już mocno wskazuje na fakt, że dbanie o skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w tym mieście naprawdę ma sens. Każdego miesiąca takie zapytania w wyszukiwarce stawia jakieś 160 tysięcy osób – warto być wśród wyników, które będą generować przychód.

Aby jeszcze lepiej zrozumieć fenomen lokalnego pozycjonowania, dobrze jest baczniej przyjrzeć się temu, jakie frazy wzbudzają wśród mieszkańców tego miasta największe zainteresowanie w kontekście lokalnym. Są to: „białystok wiadomości” z 100 tysiącami/msc, „białystok atrakcje” z 70 tysiącami/msc oraz „białystok online” na poziomie 40 tysięcy na miesiąc. Mamy też kilka analiz, które każdego przedsiębiorcę zainteresują jeszcze bardziej, gdyż odnoszą się bezpośrednio do fraz o więcej komercyjnym znaczeniu. W tym kontekście frazy, które wzbudzają lokalnie największe zainteresowanie to „białystok restauracja” na pierwszym miejscu - w skali miesiąca takie zapytanie widać w Google około 20 tysięcy razy. Niezmiennie popularna jest także fraza „białystok taxi” - tutaj można wskazać na około 14 tysięcy wyników na miesiąc.

Najważniejsze jednak jest tutaj to, że coraz więcej przedsiębiorców na tym rynku zaczyna rozumieć, iż istotnie Seo lokalne ma sens. Najlepiej obrazuje to fakt, że w Google pojawiać się zaczynają coraz częściej zapytania brzmiące „pozycjonowanie białystok” i „agencja seo białystok” - kolejno 9 i 10 tysięcy zapytań na miesiąc. Jeśli więc Ty jeszcze nie zainteresowałeś się tematem, widać, że lepiej z tym nie zwlekać ani chwili dłużej. Nie pozwól, by konkurencja Cię ubiegła – zainwestuj już teraz w lokalne SEO dla swojego biznesu!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
KONTAKT