Oferujesz dobre usługi bądź kapitalne produkty w mieście Chorzów? Wykorzystaj lokalne SEO, by dać się poznać wszystkim osobom w okolicy, które mogą stać się Twoimi klientami!


Pozycjonuj się w Chorzowie!

Czy pozycjonowanie stron w Chorzowie powinno być dla Ciebie ciekawym tematem? Jak najbardziej, jeśli tylko działasz na terenie tego miasta, bądź taki masz zamiar. Sukces jest w zasięgu ręki, ale musisz wykorzystać do jego osiągnięcia lokalne SEO – Chorzów ma w tej kwestii spory potencjał!

Zatem prowadząc biznes w tym mieście – możesz liczyć na większą bazę klientów i lepszą konwersję, jeśli pozwolisz zająć się specjalistom Twoim lokalnym SEO. Strona www nastawiona na mieszkańców miasta Chorzów musi być pod tym kątem przygotowana, a my wiemy jak to zrobić.

Dlaczego warto pozycjonować się lokalnie?

To proste – ogólnopolskie kampanie nie mają sensu, jeśli Chorzów jest miastem, w jakim kręcisz swój biznes. Nie ma sensu celować poza jego granicę, skoro potencjał przychodu znajduje się właśnie tutaj.

Pozycjonowanie lokalne na Chorzów ma więcej sensu i nie wolno tego ignorować, jeśli jest się przedsiębiorcom nastawionym na sukces.

Pozycjonowanie sklepów i stron w Chorzowie

W mieście Chorzów każdego dnia przewija się 100 tysięcy osób – potencjalnych konsumentów! Większość z nich chętnie korzysta z wyszukiwań Google celem znalezienia konkretnych produktów czy usług na lokalnym rynku. Tak samo, jak Ty trafiłeś na nas wpisując „pozycjonowanie Chorzów” tak samo oni mogą trafić na Ciebie – wpisując hasło związane z Twoją niszą i tą lokalizacją.

Pozycjonowanie w Chorzowie – 3 miesiące bez zobowiązań, zapraszamy!

W odróżnieniu od wielu innych firm nie chcemy Cię wiązać długoterminowymi umowami. Zależy nam na tym, byś sam miał pewność, że oddanie nam swojego SEO na rynku lokalnym to dobry pomysł. Daj nam 3 miesiące – a na pewno Cię o tym w 100% przekonamy.

Zapraszamy do współpracy!

Nie wiążemy klientów wieloletnimi umowami. Pierwszą podpisujemy na 3 miesiące. Gwarantujemy, że przez ten czas zobaczysz szybkie efekty naszej pracy. Po tym okresie ponad 80% Klientów zostaje z nami.

Stawiamy na przejrzystość działań. Zapewniamy stałe raportowanie i przejrzyste warunki współpracy. Możesz być pewnym, że będziesz w dobrych rękach!

Zamów pozycjonowanie
z Silence!

  • Zwiększysz ruch na swojej stronie internetowej
  • Będziesz wyświetlać się wysoko na frazy zawierające "Chorzów"
  • Pozyskasz nowe zapytania (także od klientów lokalnych)
  • Wyprzedzisz konkurencję i zwiększysz sprzedaż
  • Otrzymasz kompleksowa opiekę nad SEO swojej strony internetowej

Chorzów – potencjał SEO

Wpisanie w wyszukiwarce Google nazwy „Chorzów” niesie nadzieję na wielkie możliwości, jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie stron internetowych na tym obszarze. Choć miasto liczy sobie około 100 tysięcy mieszkańców, to w skali miesiąca frazy „Chorzów” szuka się na poziomie 50 tysięcy. To bardzo dobry wynik. Najpopularniejszą frazą związanym z tym miastem jest „chorzów pogoda”, którą w Google wyszukuje się około 40 tysięcy razy na miesiąc. Bardzo dobrze wypada także „Chorzów rynek” z wynikiem 20 tysięcy wyszukiwań oraz „chorzów batory” na poziomie 15-17 tysięcy miesięcznie.

Jednak przedsiębiorców działających na terenie tego miasta na pewno dużo bardziej zainteresują nieco bardziej komercyjne zapytania w wyszukiwarce i związana z nimi ilość wyszukiwań. W tym celu warto dokonać analizy. Tutaj przede wszystkim należy wyróżnić dwie frazy: „chorzów restauracja” oraz „chorzów z dziecmi” - obie z wyszukiwaniami na poziomie 2-3 tysięcy miesięcznie. To niesie ciekawe możliwości dla firm świadczących usługi z zakresu gastronomii bądź te ukierunkowane na rodziny z dziećmi.

Jednak nie tylko te nisze na terenie miasta Chorzów mają sens. Bardzo dobrze wypadają także wyniki wyszukiwań związane stricte z działaniami marketingowymi „agencja seo chorzów” z 5 tysiącami wyszukiwań, czy też „pozycjonowanie chorzów” z 7 tysiącami – wyraźnie wskazują, że istnieje zapotrzebowanie na ten zakres działań w ramach obszaru, o jakim mowa.

Jeśli chcesz powalczyć o lokalne seo w Chorzowie – to właśnie z nami!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA