Pozycjonowanie stron internetowych w Koninie


To dobry moment na pozycjonowanie w Koninie!

Do tej pory nie interesowałeś się tematem SEO w Koninie, ale teraz zacząłeś się zastanawiać, czy może to pomóc Twojej firmie? Powinieneś, bowiem naprawdę ma to w sobie wielką moc dla lokalnego rynku i to bez względu na branżę.

Jednak dbanie o dobrą pozycję strony firmowej jest zadaniem żmudnym u pracochłonnym – lepiej oddać je w ręce specjalistów, a samemu zająć się swoim biznesem. Nasza agencja właśnie tym się zajmuje w Olsztynie, dlatego polecamy w tym miejscu nasze usługi i Tobie.

Dlaczego lokalne SEO to dobry pomysł?

Choć Konin nie należy do największych miast – to jednak ma wielki potencjał, jeśli chodzi o biznes i lokalne SEO. Dlatego warto skorzystać z tej wartości i zamiast wydawać majątek na kampanię o ogólnopolskim charakterze – lepiej skupić swoje środki na działania bardziej ukierunkowane, które przynoszą wymierne efekty. Takie właśnie jest lokalne SEO i jego sens w tym mieście.

Pozycjonowanie stron i sklepów w Koninie

Jeśli chodzi o liczebność miasta Konin, utrzymuje się ona na poziomie 73 742 osób. Ci wszyscy ludzie to Twoja potencjalna grupa docelowa, ale to Ty musisz zrobić wszystko, co w Twojej mocy, by dowiedzieli się o Twojej ofercie. Lokalne SEO w tym zadaniu może mocno pomóc. W jaki sposób? Najlepiej przedstawi to przykład Twojego zachowania w sieci – prawdopodobnie trafiłeś na naszą stronę poprzez wcześniejsze wpisanie w Google hasła „pozycjonowanie Konin" – dokładnie w ten sam sposób możesz ściągnąć ruch na swoją stronę www.

Pozycjonowanie lokalne w Koninie – 3 miesiące, bez dalszych zobowiązań!

Wchodząc z nami we współpracę, można zapomnieć o długoterminowych umowach, które stresują. Chcemy każdego klienta do nas przekonać i 3 miesiące na start to czas, który nam wystarczy do spełnienia tego celu. Po tym okresie sam podejmiesz świadomą decyzję, co dalej.

3 miesiące testów na próbę!

Decydując się na współpracę z nami, nie musisz się martwić o długoterminowe zobowiązania. Pierwszy kontrakt, jaki połączy Cię z naszymi usługami – trwa tylko 3 miesiące. Dla Ciebie to wystarczający czas, na to, by się przekonać, że ta współpraca ma sens i podejmiesz świadomą decyzję, bez presji.

Zamów pozycjonowanie
z Silence!

  • Zwiększysz ruch na swojej stronie internetowej
  • Będziesz wyświetlać się wysoko na frazy zawierające "Konin"
  • Pozyskasz nowe zapytania (także od klientów lokalnych)
  • Wyprzedzisz konkurencję i zwiększysz sprzedaż
  • Otrzymasz kompleksowa opiekę nad SEO swojej strony internetowej

Konin – potencjał SEO

16 500 000 wyników – tyle odpowiedzi uzyskasz, wpisując w wyszukiwarkę Google nazwę miasta „Konin” . Nie ma więc co do tego żadnych wątpliwości - miasto to w sieci cieszy się dużą popularnością i z tego potencjału trzeba korzystać. Same frazy, które uwzględniają lokalizację „Konin” zostają wpisywane w wyszukiwarkę jakieś 90 tysięcy razy – zatem branża nie ma znaczenia – każda firma powinna chcieć zagarnąć kawałek tortu dla siebie, a na to pozwolić może jedynie naprawdę skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Koninie.

Do najczęściej wyszukiwanych fraz long tail, uwzględniających nazwę miasta „Konin” przede wszystkim powinno się zaliczyć takie na podium: niewątpliwie będzie to „konin aktualności” (70 tys/msc), druga - „konin liczba mieszkańców” (50 tys/msc), i trzecia „konin 24” (35 tys/msc).

To prawda – są to frazy ogólne, ale w kontekście Konina bardzo często używane. Jednak być może jeszcze mocniej wzbudzą Twoje zainteresowanie te o stricte komercyjnym charakterze i są to na przykład frazy typu „konin praca” (7 tysięcy na miesiąc), czy też „konin helios” (4 tysięcy na miesiąc) – to jedynie przykłady, jest tego naprawdę o wiele więcej.

Interesujące jest to, że frazy związane z omawianym tutaj tematem, a więc pozycjonowaniem firm na lokalnym, konińskim rynku – także pojawiają się coraz częściej – i tak „agencja seo konin” to aktualnie 2 tysiące zapytań na miesiąc), jak również „pozycjonowanie konin” na podobnym poziomie. Wniosek jest tylko jeden – inni też wiedzą, że lokalne SEO ma sens. Nie daj się im wyprzedzić!

Czas więc skończyć rozmyślać i przejść do działań, a na to pozwoli Ci skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Koninie, im szybciej- tym lepiej. Nie zostawaj sam z tym zadaniem. Nasza Agencja SEO z przyjemnością służy pomocą!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA