Czyni Cuda - case study

Czynicuda.pl


Doradztwo, Audyt SEO, Google Ads, Facebook Ads, Remarketing

Klient trafił do nas w momencie zakładania firmy. Naszym zadaniem była pomoc w zakresie przygotowania strategii obecności w Internecie.

Naszą usługę wykonaliśmy w ramach usług doradczych przy tworzeniu strony przez zewnętrzną firmę. Klient we własnym zakresie przygotowywał treści konsultując z nami ich jakość pod kątem wyszukiwarki Google.

Efektem tego jest widoczność strony w Google dla fraz związanych z branżą klienta, nawet gdy nie robiliśmy stałej usługi pozycjonowania. Dodatkowo wsparliśmy klienta kampaniami Google Ads oraz Facebook Ads co przekłada się na ciągły napływ zapytań.


Pobierz PDF! Zobacz inne realizacje!
Zajmujesz się usługami w branży ślubnej? Chcesz zwiększyć moc działań marketingowych i ich sprzedaż? Zainteresowało ciebie to co zrobiliśmy dla czynicuda.pl? Dowiedz się więcej co możemy dla ciebie zrobić.

Skontakuj się z nami!

"Serdecznie polecam usługi firmy Silence. Są to specjaliści, którzy znają się na swojej pracy oraz szczerze i rzeczowo udzielają wszystkich wyjaśnień, co jest rzadkością w branży pozycjonerów. Założona stratega realizowana jest powoli, ale systematycznie i z sukcesami. Reakcje na nasze prośby są natychmiastowe, często także specjaliści sami wychodzą z inicjatywą wprowadzenia zmian lub nowego podejścia. Komunikacja jest ekspresowa, a przepływ informacji wewnątrz firmy imponujący."Anna Bańbuła, współwłaściciel

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA