unikato - Deweloper z Katowic - case study

Unikato.com.pl


Pozycjonowanie, Google Ads, Facebook Ads

Inwestycja: budynek mieszkalny w centrum miasta, składający się łącznie z 24 mieszkań.

- Nie wykonywał żadnych innych działań promocyjnych poza naszymi.
- Nasza kampania trwała 5 miesięcy.
- W tym czasie pozyskał 20 klientów na mieszkani


Jak to zrobiliśmy


Dobraliśmy bardzo precyzyjne grupy docelowe.

Dla tych grup przygotowaliśmy dedykowane i spersonalizowane treści reklam, dzięki temu pozyskiwaliśmy osoby naprawdę zainteresowane ofertą.

Wielokrotnie modyfikowaliśmy i optymalizowaliśmy kampanię tak, aby jak najniższym kosztem pozyskiwać jak najwięcej zapytań.


W swoim portfolio mamy szeroki zakres realizacji z branży deweloperskiej.


Pomogliśmy też deweloperowi Różane Tarasy z Chorzowa, któremu dzięki prowadzonej przez nas precyzyjnej kampanii reklamowej w 3 miesiące wygenerowaliśmy więcej rezerwacji niż Klient zakładał.

Dla Dewelopera Pogoń Park z Sosnowca zaplanowaliśmy i przygotowaliśmy kompleksową kampanię reklamową w Internecie. Prowadzone przez nas działania zaowocowały zadowalającą ilością podpisanych przez Klienta umów.

Dla dewelopera z Katowic, który buduje domek szeregowy z czterema segmentami, jest realizowana kampania o niskim budżecie. Jest to dla nas wyzwanie, któremu udaje się sprostać, bo Klientowi pozyskujemy średnio 19 zapytań miesięcznie.


Poza tym, współpracujemy od 2 lat z Osiedlem Paryskim w Gliwicach, gdzie w sposób ciągły dostarczamy klientowi zapytania z Internetu poprzez kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google i na Facebooku oraz pozycjonowanie strony.

"Zdecydowanie polecam - przemyślane działanie i szybkie efekty w zakresie remarketingu Google/Facebook. Firma Silence skutecznie pomogła również moim klientom osiągnąć ich cele biznesowe i chętnie rekomenduję ich dalej. Ta branża wciąż się zmienia i ci, którzy nie są na bieżąco, nie są skuteczni. Silence jest."

Maciej Nowak, finansowanie inwestycji deweloperskich

“Na co dzień współpracuję z deweloperami na Śląsku i nie tylko. Polecam firmę Silence jako rzetelnego partnera w zakresie kampanii wspomagających sprzedaż mieszkań i nieruchomości w Internecie."

Maciej Wężykowski, rendart.pl
Działasz w branży deweloperskiej? Chcesz poprawić swoje działania marketingowe i wzmocnić sprzedaż? Zainteresowało ciebie to co zrobiliśmy dla unikato.com.pl? Dowiedz się więcej co możemy dla ciebie zrobić.

Sprawdż naszą ofertę!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA