Zajmujesz się sprzedażą mieszkań? Dobrze trafiłeś!

 

W swoim portfolio mamy szeroki zakres realizacji z branży deweloperskiej.

 

Korzystając z naszego doświadczenia, skutecznie doprowadzimy Twoich potencjalnych klientów do kontaktu z biurem sprzedaży. Dzięki nam otrzymasz szansę na dynamiczne zwiększenie sprzedaży mieszkań.

Kampanie reklamowe w Google i na Facebooku

 

Połączymy najnowsze możliwości reklamowe dostępne w Google i na Facebooku, tworząc dla Ciebie dedykowaną kampanię zintegrowaną, która pozwoli precyzyjnie dotrzeć do osób szukających nowych mieszkań w wybranym regionie. Ale to nie wszystko! Poszukamy dla Ciebie też dróg dotarcia do potencjalnych inwestorów, którzy kupują mieszkania pod inwestycje.

Optymalizacja i pozycjonowanie

 

Jeżeli realizujesz dużą inwestycję rozłożoną w czasie kilku miesięcy lub kilku lat, warto zadbać o pozycjonowanie w wynikach organicznych. Przeprowadzimy dla Ciebie szczegółowy audyt Twojej strony internetowej, wykonamy analizę słów kluczowych, a także wdrożymy szereg działań, które pozwolą zwiększyć widoczność Twojej oferty w Internecie. Dzięki temu każdy użytkownik, wpisując określoną frazę w wyszukiwarce będzie mógł trafić prosto do Ciebie!

Wsparcie graficzne

 

Stale współpracujemy z firmą rendart.pl, która wspomaga deweloperów w zakresie wizualizacji 3D. To ważne z punktu widzenia zwiększenia użyteczności strony i ma pozytywny wpływ na odbiór Twojej oferty w oczach internautów. Dzięki profesjonalnej oprawie graficznej zyskasz zaufanie wśród potencjalnych klientów!

Analityka internetowa

 

Poprzez specjalne narzędzia do analityki internetowej będziemy na bieżąco śledzić efekty prowadzony dla Ciebie działań. Jednocześnie zbierzemy dodatkowe informacje o Twoich klientach. To wszystko pozwoli na stałą optymalizację prowadzonej kampanii, wzmocni jej elastyczność i efektywność sprzedaży.

Dla dewelopera z Katowic dzięki naszej kampanii sprzedaliśmy 20 z 24 mieszkań. Dowiedz się, jak to zrobiliśmy!


Napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą i dobierzemy odpowiednią ofertę