Multi Inicjatywa - case study

Multiinicjatywa.pl


Google Ads, Doradztwo w zakresie UX

Klient zwrócił się do nas z prośbą uruchomienia kampanii pozycjonowania dla strony oferującej pożyczki dla przedsiębiorców.

Po przeanalizowaniu strony, konkurencji oraz branży klienta zaproponowaliśmy uruchomienie kampanii Google Ads, która z definicji jest szybsza do uruchomienia, pozwala na efektywniejszą kontrolę budżetu i szybką możliwość optymalizacji.

Po uruchomieniu kampanii, klient zaczął otrzymywać zapytania poprzez stronę internetową. Na potrzeby kampanii analizowaliśmy bardzo precyzyjnie ruch na stronie wraz z mikrokonwersjami i konwersjami. Monitorowaliśmy również ilość połączeń i ich źródło pochodzenia.


Pobierz PDF! Zobacz inne realizacje!

Efekty:

- Po optymalizacji kampanii udało nam się osiągnąć współczynnik konwersji na poziomie 18%.
- Średnio miesięcznie: 237 konwersji w tym: 74 połączenia telefoniczne
Zajmujesz się usługami finansowymi? Chcesz wzmocnić swoje działanie marketingowe i sprzedaż w sieci? Zainteresowało ciebie to co zrobiliśmy dla mulitiinicjatywa.pl? Dowiedz się więcej co możemy dla ciebie zrobić.

Sprawdż naszą ofertę!

"Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Silence Sp. Z o.o. jako partnera do współpracy przy prowadzeniu kampanii internetowych. Współpraca z firmą to czysta przyjemność. Klient otrzymuje rzetelne raporty i co najważniejsze widzi efekty w postaci nowych klientów. Firma Silence sp. Z o.o. jest najlepszym wyborem w zakresie firm zajmujących się kampaniami w Internecie."

Karolina Kotas, właściciel

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA