W Silence! od lat stawiamy na profesjonalną obsługę firm z branży finansowej. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań marketingowych i zwiększ widoczność i sprzedaż swoich produktów w internecie.


Pozycjonowanie i reklama firm z branży finansowej

Proponujemy skuteczne rozwiązania, które w profesjonalny sposób zapewnią większą widoczność i sprzedaż usług Państwa firmy. SEO czyli pozycjonowanie stron to znakomita metoda na długofalowe działanie, które przez lata będzie służyć prowadzonej działalności. Audyt strony zapewnia jej skuteczne działanie w sieci.

Komplementarnie z pozycjonowaniem oferujemy prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych Google Ads lub Facebook Ads . Dzięki tym działaniom w zaledwie kilka dni mogą Państwo już dotrzeć do swojej grupy potencjalnych klientów celem zachęcenia ich do wejścia na Państwa stronę i dokonania zakupu.

Dlaczego SEO i kampanie reklamowe to dobry pomysł?

Według badań Google ponad 80% użytkowników Internetu, w chwili pojawienia się potrzeby szuka konkretnych produktów lub usług, wpisując do wyszukiwarki konkretne frazy np. "kredyty hipoteczne katowice". Nasycenie rynku konkurencją sprawia, że tylko dobrze prowadzone i zoptymalizowane pod kątem technicznym strony będą pojawiać się na pierwszej stronie wyszukiwarki.

Jak działamy?

W ramach prowadzonych przez nas usług działamy kompleksowo on-site (czyli zakres prac obejmujący stronę internetową) i off-site (czyli m.in. link building). Wszystkie podejmowane przez nas czynności są raportowane, a Państwo otrzymują szczegółowy wykaz prowadzonych działań, a także zdobytych linków. W ten sposób zapewniamy pełną transparentność procesu pozycjonowania.

Pod spodem znajdą Państwo przykład współpracy z firmą Multiinicjatywa .

Klient zwrócił się do nas z prośbą uruchomienia kampanii pozycjonowania dla strony oferującej pożyczki dla przedsiębiorców.

Po przeanalizowaniu strony, konkurencji oraz branży klienta zaproponowaliśmy uruchomienie kampanii Google Ads, która z definicji jest szybsza do uruchomienia, pozwala na efektywniejszą kontrolę budżetu i szybką możliwość optymalizacji. Po uruchomieniu kampanii, klient zaczął otrzymywać zapytania poprzez stronę internetową. W wyniku odpowiedniej optymalizacji kampanii udało nam się osiągnąć współczynnik konwersji na poziomie 18%.

3 miesiące na próbę - sprawdź nas!

Wielu lokalnych przedsiębiorców rezygnuje z usług agencji SEO z obawy o długoterminowe zobowiązania. Z nami nie musisz się o to martwić, bowiem nie narzucamy umów na rok, czy lata – ale na okres 3 miesięcy. W tym czasie przekonasz się, że z nami warto się pozycjonować!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA