Fizjodiet Medical Spa - case study

Spa-katowice.pl


Pozycjonowanie, Google Ads, Facebook Ads

Klient trafił do nas po zmianie strony internetowej, która została wykonana przez zewnętrzną firmę. Firma ta niestety nie zadbała o optymalizację pod kątem Google co spowodowało spadki widoczności strony w Google oraz spadek ruchu na stronie.


Pobierz PDF! Zobacz inne realizacje!

Co zrobiliśmy:

• audyt strony pod kątem SEO wraz z wytycznymi;
• przygotowanie tematów pod kątem content marketingu;
• aktywny link-building;
• wsparcie w zakresie kampanii Google Ads oraz Facebook Ads.

Efekty:

- osiągniecie najwyższych pozycji w Google dla fraz lokalnych związanych z biznesem klienta (spa Katowice, masaż Katowice, floating Katowice oraz dziesiątki innych)
- zwiększenie widoczności strony w Google
- zwiększenie sprzedaży bonów upominkowych w okresach świątecznych. ROAS na poziomie 1000%

"Z przyjemnością wystawiam firmie Silence! jak najlepszą rekomendację. Mieliśmy już do czynienia z wieloma firmami zajmującymi się tematyką SEO, ale Grzegorz Skiera wraz z całą swoją załogą wyróżniają się wybitnym profesjonalizmem i skutecznością działań. Ponadto pragnę zwrócić uwagę na sumienność i uczciwość firmy i podziękować, ponieważ dzięki Silence! Nasza firma nabrała rozpędu."Wojciech Budziosz, właściciel
Prowadzisz salon spa lub zajmujesz się usługami fizjoterapeutycznymi? Chcesz zwiększyć swoje działania marketingowe i sprzedaż swoich usług? Zainteresowało ciebie to, co zrobiliśmy dla spa-katowice.pl? Dowiedz się więcej co możemy dla ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA