Działasz w sektorze B2B?

 

Wiemy, jak Ci pomóc!

 

Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną kampanię e-marketingową, realizowaną wielokanałowo i w oparciu o zintegrowane narzędzia reklamowe. Wspomożemy Twój dział handlowy w pozyskiwaniu leadów i zapytań. Poprzez skuteczne pozycjonowanie zwiększymy widoczność Twojej firmy w wyszukiwarkach. Zoptymalizujemy Twoją stronę, tak aby przyciągała jeszcze więcej klientów! Precyzyjnie określimy osoby potencjalnie zainteresowane Twoimi produktami i usługami. Dotrzemy do nich poprzez reklamy w Google i na Facebooku. Całość naszych działań zaprezentujemy w raportach przygotowanych w oparciu o szczegółową analitykę internetową.

Optymalizacja i pozycjonowanie

 

Chcesz aby Twoja strona www stanowiła źródło pozyskiwania obiecujących zapytań biznesowych, a także była miejscem nawiązywania cennych kontaktów? Przygotujemy dla Ciebie szczegółowy audyt zawierający wskazówki do optymalizacji, która sprawi że Twoja strona www będzie czytelna dla wyszukiwarki Google, a także przyjazna dla odwiedzających ją internautów.

Kampanie reklamowe w Google i na Facebooku

 

Połączymy najnowsze możliwości reklamowe dostępne w Google i na Facebooku, tworząc dla Ciebie dedykowaną kampanię zintegrowaną, która pozwoli dotrzeć do osób decyzyjnych i nawiązać z nimi kontakt, a jednocześnie będzie działała wizerunkowo.

Precyzyjna analityka internetowa

 

Za pomocą narzędzi do analityki internetowej szczegółowo zbadamy efektowność prowadzonych dla Ciebie działań. Pozyskamy również cenne dane o Twoich potencjalnych Klientach. Informacje te pozwolą optymalizować poszczególne elementy realizowanej kampanii, optymalizując jednocześnie procesy sprzedaży.

Nowoczesne rozwiązania dla każdej branży!

 

Od lat kompleksowo pomagamy przedsiębiorcom działającym na terenie całej Polski. W naszym portfolio znajdują się m.in. firmy z sektora telekomunikacyjnego, ekologicznego, transportu i spedycji, branży reklamowej, rekrutacyjnej, meblarskiej, a także firmy eventowe i biura specjalistyczne. Każda branża ma swoją specyfikę i wymaga indywidualnego podejścia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak przeprowadzić kampanie, tak aby Twoja firma osiągnęła swoje cele reklamowe!


Napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą i dobierzemy odpowiednią ofertę