W Silence! od lat stawiamy na profesjonalną obsługę kancelarii prawnych i stron notariuszy. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań marketingowych i zwiększ widoczność swojej witryny internetowej.


Pozycjonowanie i marketing internetowy dla prawników

Proponujemy skuteczne rozwiązania, które w profesjonalny sposób zapewnią większą widoczność Państwa strony internetowej. SEO to znakomita metoda na długofalowe działanie, które przez lata będzie służyć prowadzonej działalności.

Komplementarnie z pozycjonowaniem zapewniamy wysokiej jakości content marketingu - treści, które będą zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, ale też fachowym językiem odpowiedzą na oczekiwania użytkowników.

Dlaczego SEO dla adwokatów to dobry pomysł?

Według badań Google ponad 80% użytkowników Internetu, w chwili pojawienia się potrzeby szuka konkretnych produktów lub usług, wpisując do wyszukiwarki konkretne frazy np. "adwokat katowice". Nasycenie rynku konkurencją sprawia, że tylko dobrze prowadzone i zoptymalizowane pod kątem technicznym strony będą pojawiać się na pierwszej stronie wyszukiwarki.

Jak działamy?

W ramach prowadzonych przez nas usług działamy kompleksowo on-site (czyli zakres prac obejmujący stronę internetową) i off-site (czyli m.in. link building). Wszystkie podejmowane przez nas czynności są raportowane, a Państwo otrzymują szczegółowy wykaz prowadzonych działań, a także zdobytych linków. W ten sposób zapewniamy pełną transparentność procesu pozycjonowania.

Pod spodem znajdą Państwo przykład współpracy z jedną z firm prawniczych . Współpracujemy już od lutego 2018. W tym czasie dzięki naszemu skutecznemu działaniu zaliczyliśmy bardzo duże wzrosty na frazach pojawiających się w pierwszej 10tce wyszukiwarki Google. Przekłada się to na zwiększony ruch na stronie oraz większą ilość zapytań dla naszego klienta.

3 miesiące na próbę - sprawdź nas!

Wielu lokalnych przedsiębiorców rezygnuje z usług agencji SEO z obawy o długoterminowe zobowiązania. Z nami nie musisz się o to martwić, bowiem nie narzucamy umów na rok, czy lata – ale na okres 3 miesięcy. W tym czasie przekonasz się, że z nami warto się pozycjonować!

Marketing prawniczy - specyfika działań

Marketing dla prawników musi być zgodny z etyką zawodową. treści publikowane przez radcę prawnego, adwokata, nie mogą naruszać zasad dot. obowiązku zachowania umiaru, zachowania tajemnicy zawodowej i zakazu oceniania cech swojego biznesu. Dlatego nie możemy w przygotowywanych dla Państwa treściach zapewniać, że wygrają Państwo każdą sprawę. Możemy natomiast wskazywać na zakres działalności kancelarii, stosowne doświadczenie zawodowe czy na informacje potrzebne klientom do przygotowania pism czy ważne z punktu widzenia wizyty w kancelarii.

Ważnym aspektem content marketingu dla prawników jest dostarczanie wartościowych treści - np. "strefy wiedzy", która będzie obierała za cel prezentację najciekawszych kazusów lub zmian w prawie. Dostarczanie takich treści działa na dwa sposoby. Po pierwsze jest świetnym i autentycznym źródłem informacji, a po drugie ma znaczenie dla Google. Algorytmy wyszukiwarki preferują strony internetowe dostarczające wysokiej jakości treść. Pozycjonowanie adwokatów, prawników nabiera w ten sposób dodatkowego znaczenia.

Jednym z kluczy do poprawnej optymalizacji strony jest znalezienie odpowiednich fraz kluczowych, które będą odzwierciedlały zakres Państwa działalności. Zwłaszcza w dużych miastach fraza "adwokat" czy "notariusz" to za mało. Dlatego poszukujemy rozwiązań pośrednich jak np. "prawo spadkowe", "rozwody" czy "poświadczenie dziedziczenia".

Pamiętajmy, że najlepiej konwertują strony, które znajdują się w TOP3 wyników wyszukiwania. Dlatego pozycjonowanie kancelarii prawnych zwłaszcza w dużych ośrodkach miejskich nie jest łatwe. Co do zasady, tylko zadbanie o całość procesu może przynieść oczekiwane rezultaty. Pozycjonowanie w połączeniu z wartościowym content marketingiem będzie więc dobrym wyborem prowadzącym do zwiększenia widoczności w sieci. Wiemy jak to zrobić w sposób efektywny! Od 15 lat skutecznie realizujemy kampanie klientów. Zapraszamy Państwa do kontaktu, służymy pomocą!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA