Pozycjonowanie lokalne stronProwadzisz lokalny biznes? Zależy Ci na dotarciu do klientów z okolicy? Zapytaj o pozycjonowanie lokalne! Bądź widoczny i zdobywaj klientów przez Internet!


Dla kogo jest pozycjonowanie lokalne?

  • Chcesz docierać do klientów z okolicy (np. fryzjer, salon kosmetyczny, usługi prawnicze, warsztat samochodowy).
  • Chcesz promować stacjonarną siedzibę firmy w Internecie.
  • Najważniejsze dla Ciebie słowa kluczowe są często wyszukiwane lokalnie (np. adwokat Gliwice, fryzjer Katowice).
  • W TOP10 pojawia się Twoja konkurencja z okolicy, a nie tylko silne, ogólnopolskie marki.
  • W wynikach wyszukiwania pojawiają się strony Twojej konkurencji, a nie artykuły i poradniki.

Dlaczego pozycjonowanie lokalne stron to dobry pomysł?

Coraz więcej osób wyszukuje usługi i sklepy przez Internet – zarówno za pomocą Google Maps, jak i wyszukiwarki Google. Często zależy im na szybkim znalezieniu odpowiedniej oferty jak najbliżej domu, pracy lub miejsca, w którym aktualnie się znajdują.

Jeśli Twoja strona będzie odpowiednio zoptymalizowana, pojawisz się na pierwszej stronie wyszukiwań pod najważniejsze dla Ciebie lokalne słowa kluczowe – te, które wpisują Twoi potencjalni klienci. A jeśli taka osoba znajdzie Cię szybciej niż konkurencję – możesz zyskać stałego klienta!

Lokalne SEO. Co dla Ciebie zrobimy?

Lokalne pozycjonowanie stron nie różni się diametralnie od zwykłego pozycjonowania. Musimy jednak inaczej podejść do treści i koniecznie zadbać o kilka elementów, ważnych pod kątem pozycjonowania lokalnego. Co możemy zrobić dla Twojego biznesu?

  • Przeprowadzimy analizę słów kluczowych i Twojej bezpośredniej konkurencji
  • Dobierzemy „lokalne” frazy kluczowe – nasycimy nimi treść i meta tagi
  • Sprawdzimy czy Twoja wizytówka Google Moja Firma działa poprawnie
  • Wdrożymy znaczniki danych strukturalnych, które podkreślą lokalność dla Twojej strony
  • Sprawdzimy, czy Twoja strona ma niezbędne elementy pod kątem biznesu lokalnego

Pozycjonowanie lokalne to nadal pozycjonowanie. Dlatego oprócz powyższych, uwzględnimy wszystkie aspekty podstawowego pozycjonowania stron. Będziemy zdobywać dla Ciebie wartościowe linki, przez cały czas współpracy. W miarę możliwości będą to też linki ze źródeł lokalnych.

Pozycjonowanie lokalne dla małych i dużych firm

Na lokalne pozycjonowanie w Google składają się zarówno działania on-site (czyli prace na stronie internetowej), jak i off-site (w tym link building). Na początku przeprowadzamy dokładną analizę konkurencji i fraz, które wyszukują Twoi potencjalni klienci. Wykonujemy szczegółowy audyt i w miarę możliwości wprowadzamy zalecenia. Ale na tym nie kończy się nasza praca – systematycznie monitorujemy wyniki Twojej strony i podejmujemy adekwatne działania. Optymalizacja nigdy nie ma końca!

Wszystkie czynności raportujemy – zarówno działania prowadzone na stronie, jak i zdobyte linki. Dzięki temu zapewniamy pełną transparentność podczas procesu pozycjonowania.

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz. Po jego wypisaniu przeprowadzimy analizę strony nad jaką chcesz popracować i skontaktujemy się z tobą najszybciej jak tylko możemy, celem przedstawienia tego jak i co możemy dla Ciebie zrobić.

 

 
DARMOWA KONSULTACJA