W Silence! od lat stawiamy na profesjonalną obsługę sklepów internetowych. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań marketingowych i zwiększ widoczność i sprzedaż w swojej witrynie internetowej.


Pozycjonowanie i marketing internetowy dla sklepów internetowych

Proponujemy skuteczne rozwiązania, które w profesjonalny sposób zapewnią większą widoczność i sprzedaż na Państwa stronie internetowej. SEO czyli pozycjonowanie stron to znakomita metoda na długofalowe działanie, które przez lata będzie służyć prowadzonej działalności.

Komplementarnie z pozycjonowaniem oferujemy prowadzenie skutecznych kampanii reklamowych Google Ads lub Facebook Ads . Dzięki tym działaniom w zaledwie kilka dni mogą Państwo już dotrzeć do swojej grupy potencjalnych klientów celem zachęcenia ich do wejścia na Państwa stronę i dokonania zakupu.

Dlaczego SEO i kampanie reklamowe to dobry pomysł?

Według badań Google ponad 80% użytkowników Internetu, w chwili pojawienia się potrzeby szuka konkretnych produktów lub usług, wpisując do wyszukiwarki konkretne frazy np. "śpiworki do spania dla dzieci". Nasycenie rynku konkurencją sprawia, że tylko dobrze prowadzone i zoptymalizowane pod kątem technicznym strony będą pojawiać się na pierwszej stronie wyszukiwarki.

Jak działamy?

W ramach prowadzonych przez nas usług działamy kompleksowo on-site (czyli zakres prac obejmujący stronę internetową) i off-site (czyli m.in. link building). Wszystkie podejmowane przez nas czynności są raportowane, a Państwo otrzymują szczegółowy wykaz prowadzonych działań, a także zdobytych linków. W ten sposób zapewniamy pełną transparentność procesu pozycjonowania.

Pod spodem znajdą Państwo przykład współpracy z firmą walizki24.pl .Współpracujemy już od maja 2019. W tym czasie dzięki naszemu skutecznemu działaniu zaliczyliśmy bardzo duże wzrosty na frazach pojawiających się w pierwszej 10tce wyszukiwarki Google. Przekłada się to na zwiększony ruch na stronie oraz większą sprzedaż.

3 miesiące na próbę - sprawdź nas!

Wielu lokalnych przedsiębiorców rezygnuje z usług agencji SEO z obawy o długoterminowe zobowiązania. Z nami nie musisz się o to martwić, bowiem nie narzucamy umów na rok, czy lata – ale na okres 3 miesięcy. W tym czasie przekonasz się, że z nami warto się pozycjonować!

Zwiększ z nami sprzedaż
w swojej firmie!


Nie czekaj, wypełnij formularz

 

 
DARMOWA KONSULTACJA