Jak działa pozycjonowanie za efekt w naszym modelu?


UWAGA! TĄ OFERTĘ KIERUJEMY TYLKO DO DZIAŁAJĄCYCH JUŻ DŁUŻEJ SKLEPÓW INTERNETOWYCH NA RYNKU, KTÓRE MAJĄ BUDŻET NA DZIAŁANIA MARKETINGOWE W SIECI!

Pozycjonowanie stron internetowych za efekt w naszym modelu jest wyjątkowe! To zupełnie inne podejście niż dotychczas. U nas nie płacisz za pozycje, ale za faktyczny wzrost transakcji!

Prowadzisz sklep internetowy i interesuje Cię SEO, ale nie chcesz płacić miesięcznego abonamentu? Rozliczaj się za rosnącą sprzedaż w Twoim e-commerce!

To rozwiązanie innowacyjne, zupełnie inne od funkcjonującego na rynku modelu. Często pozycjonowanie za efekt wprowadza klientów w błąd – pozycjonowane są frazy łatwe i nieprzynoszące zysków. W Silence! zadbamy kompleksowo o całą witrynę, a wypadkowa tych działań – czyli rosnąca sprzedaż – będzie źródłem płatności. To przejrzyste i uczciwe!

Nie przepalaj budżetu!


Wypróbuj już teraz!

Czym jest pozycjonowanie za efekt?


To co przygotowaliśmy, nie jest kolejną standardową usługą typu pozycjonowanie z płatnością za efekt. Nie będziesz płacić za widoczność wybranych fraz kluczowych na wysokich miejscach w wyszukiwarce. A wiele agencji właśnie taki model oferuje - frazy dobierane są tak, by jak najszybciej uzyskać zamierzony efekt wysokich pozycji, ale z reguły nie przekłada się to na wzrost widoczności i zapytań na stronie. Wybierane frazy są często łatwe, a co za tym idzie - rzadko wyszukiwane.

Dlatego w naszej usłudze płacisz za realną sprzedaż na stronie. Jeśli masz działający sklep internetowy i chcesz zwiększyć liczbę transakcji, a nie chcesz płacić miesięcznego abonamentu - skontaktuj się z nami już dziś!


Wypróbuj już teraz!

Co wyróżnia nasz produkt?


Do kogo kierujemy tą usługę?


Model rozliczania za efekt kierujemy do firm prowadzących sklepy internetowe, które generują już sprzedaż, ale które jeszcze bardziej chcą zwiększyć swoje wyniki.

Jeżeli masz budżet na działania sprzedażowo-marketingowe i jeśli zależy Ci na większych dochodach - zapraszamy do kontaktu!


Nic nie tracisz, skontaktuj się z nami!

Jak rozpoczynamy współpracę?


1. Formularz

Wypełnij formularz, sprawdzimy Twoją stronę i poprosimy o komplet danych.

2. Brief

Poprosimy o wypełnienie briefa, przeprowadzimy rozmowę.

3. Umowa

Podpisanie umowy o poufności i przekazanie nam dostępów do statystyk strony.

4. Propozycja

Przygotujemy propozycję współpracy.

5. Do dzieła!

Rozpoczynamy współpracę
i działamy!

Co osiągnęliśmy dla naszych klientów?


W pół roku:


150% wzrostu liczby zamówień
Skok z 45 do 140 słów kluczowych w TOP10

Rok do roku:


Wzrost zysku o 1400%!


Nie czekaj, wypełnij formularz. Po jego wypisaniu przeprowadzimy analizę strony nad jaką chcesz popracować i skontaktujemy się z tobą najszybciej jak tylko możemy, celem przedstawienia tego jak i co możemy dla Ciebie zrobić.

 

 
DARMOWA KONSULTACJA