Social Media

 

Masz konto na Facebooku, Instagramie czy w LinkedInie? Zaglądasz regularnie na swoje tablice w tych kanałach? Czytasz i wysyłasz wiadomości? Twoi klienci też to robią!

 

Właśnie dlatego twoja aktywność biznesowa w social mediach jest niezwykle ważna pod kątem rozpoznawalności marki oraz zwiększenia liczby zapytań.

W jakich kanałach warto się pokazać?

Facebook

 

Jeden z najpopularniejszych kanałów społecznościowych. Załóż fanpage marki w tym medium, a z pewnością nawiążesz bezpośredni kontakt ze swoimi obecnymi i potencjalnymi klientami. To może być także dodatkowe źródło ruchu dla strony www twojej firmy oraz miejsce, które pomnoży liczbę twoich zapytań ofertowych. Zaoszczędź swój czas i zamów usługę prowadzenia fanapage’a w Silence. Przed rozpoczęciem każdego miesiąca otrzymasz od nas szczegółowy plan publikacji, a po jego zakończeniu raport ze statystykami przedstawiającymi efekty z przeprowadzonych działań.

Instagram

 

Z roku na rok zwiększa się liczba jego użytkowników. To idealny kanał dla branży fashion, design, firm z rynku HoReCa czy profili osobistych! Masz dużo do pokazania i lubisz komunikować się za pośrednictwem obrazów – Instagram to kanał stworzony specjalnie dla ciebie i twojej firmy! Od nas otrzymasz profesjonalną opiekę nad kanałem oraz grafika, który będzie w stanie przygotować prawdziwe dzieła sztuki. Zainteresowany?

LinkedIn

 

Kanał wizerunkowo-biznesowy, który sprawdzi się, gdy będziesz przedstawiać profesjonalizm i eksperckość swojej firmy. Szukasz pracowników? A może szukasz klientów? Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego profilu firmowego, wdrożymy dla Ciebie dedykowane reklamy płatne i wykonamy precyzyjną analitykę.

 

LinkedIn to miejsce, w którym nie może zabraknąć profilu twojej firmy!

Obecność w Social Mediach to ważny punkt wielu strategii digitalowych.

 

Wybierając odpowiednie kanały, masz szansę nawiązać stałe relacje ze swoimi obserwatorami, znaleźć ambasadorów marki, a także zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy.

 

Nie trać potencjału social mediów – zamów prowadzenie kanałów społecznościowych dla swojej firmy.

Napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą i dobierzemy odpowiednią ofertę