Silence! ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085 668 518 537 info@silence.pl

Zakupy Google - Google Shopping

Chcesz jak najszybciej dotrzeć do klientów ze swoją ofertą w Google? Zależy Ci na dotarciu do jak największej liczby odbiorców? Wykorzystaj Zakupy Google! Pozwól swoim klientom kupować produkty bezpośrednio z poziomu wyników wyszukiwania Google!

Zakupy Google - jak to działa?

Analiza specyfiki biznesu – na etapie rozpoczęcia kampanii zapoznajemy się z Twoim sklepem oraz portfelem oferowanych produktów, a Ty sam informujesz nas o swoich celach marketingowych. Będziemy potrzebowali również pełnych danych o ofercie Twojego sklepu internetowego wraz z kompletem informacji tj. stan, dostępność, cena.

Konfiguracja kampanii – uzupełniamy dane o Twoich produktach, a także warunkach ich sprzedaży w Google Merchant Center, a następnie integrujemy konto GMC z Twoim sklepem. Następnie przystępujemy do konfiguracji kampanii, dobierając rozwiązania pod kątem grupy odbiorców, a także założonych przez Ciebie celów.

Optymalizacja kampanii – Google shop podobnie jak AdWords działa w oparciu o ranking wyliczany z iloczynu wyniku jakości oraz maksymalnej stawki CPC. Na sam wynik jakości wpływ ma jakość Twojego sklepu, dlatego od początku warto zadbać o elementy użyteczności tj.: przejrzysta nawigacja, dobrej jakości treści czy też jasna ścieżka zakupowa. My natomiast zadbamy o optymalizacje elementów kampanii, która obejmuje treści, grafikę, targetowanie oraz stawki.

Analityka – od samego początku dokładnie analizujemy efektywność prowadzonej przez nas kampanii Google Zakupy. Uzyskane dane zaprezentujemy Ci w postaci raportu.

Zakupy Google - dlaczego warto?

  • Skracasz maksymalnie ścieżkę dotarcia z produktem do potencjalnego klienta – może on bowiem dokonać zakupu już z poziomu wyszukiwarki Google!
  • Precyzyjnie kontrolujesz budżet reklamowy.
  • Mierzysz dokładnie efekty realizowanej kampanii reklamowej.

Reklama produktu – zacznij już teraz!

Silence!

Biuro: ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085  Telefon: 668 518 537E-mail: info@silence.pl