Silence! ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085 668 518 537 info@silence.pl

Kampanie Google AdWords

Chcesz szybko dotrzeć z informacją o Twojej firmie do użytkowników, którzy w tej chwili poszukują usług czy produktów Twojej firmy? Chcesz precyzyjnie docierać z reklamą do swoich klientów? Cenisz sobie dokładną analitykę oraz profesjonalne doradztwo? Rozpocznij z nami kampanię Google AdWords!

Jak działamy?

Analiza biznesowa

Rozpoczynając współpracę, poprosimy Cię o wypełnienie briefu, w którym sam dokładnie możesz wskazać, jakie są Twoje cele biznesowe.

Strategia działań

Korzystając z naszego doświadczenia, a także nowoczesnych możliwości systemu reklamowego Google, dopasujemy rozwiązania najbardziej korzystne dla promocji Twoich produktów i usług.

Indywidualna opieka

Współpracując z nami, zawsze możesz liczyć na wsparcie, dobór trafnych rozwiązań oraz profesjonalne doradztwo w zakresie e-marketingu.

Kontrola budżetu

Pracując nad kampanią Google AdWords, systematycznie analizujemy efekty, a także optymalizujemy stawki, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twój budżet reklamowy jest wydawany w sposób efektywny.

Analityka

Systematycznie analizujemy efekty prowadzonych kampanii, a uzyskane dane przekazujemy w raporcie.

Pamiętaj, że realizując kampanię linków sponsorowanych, płacisz wyłącznie za kliknięcie w Twoją reklamę!

Kampanię można modyfikować w każdym momencie, co daje ogromne możliwości pod kątem optymalizacji konwersji.

Reklama AdWords pozwala również dostosować budżet do indywidualnych możliwości, dzięki czemu może stanowić zarówno główne, jak i dodatkowe narzędzie promocji.

Sprzedawaj swoje produkty i usługi w Google – uruchom reklamy w Google już teraz!

Klienci o nas

„Zdecydowanie polecam - przemyślane działanie i szybkie efekty w zakresie remarketingu Google/Facebook. Firma Silence skutecznie pomogła również moim klientom osiągnąć ich cele biznesowe i chętnie rekomenduję ją dalej. Ta branża wciąż się zmienia i ci, którzy nie są na bieżąco, nie są skuteczni. Silence jest.”.

Maciej Nowak - maciejnowak.pl

„Polecam firmę Silence do współpracy. Sam skorzystałem z usług w ramach projektu Szkoła Kwitnących Talentów i lajki nam się mnożyły ekspresowo. Polecam”.

Piotr Koziol - Fundacja Kwitnące Talenty

„Bardzo profesjonalny serwis. Bezproblemowy kontakt. Zawsze bieżąca informacja o efektach działań. Polecam!”.

Anna Pycia-Pytlik - Smart HR

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta i chciałbyś podjąć z nami współpracę, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza.

Podaj nam takie informacje jak: adres Twojej strony, Twoje cele oraz budżet, którego nie chciałbyś przekroczyć

lub prześlij nam Brief

Silence!

Biuro: ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085  Telefon: 668 518 537E-mail: info@silence.pl