Silence! ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085 668 518 537 info@silence.pl

Kampanie reklamowe

Chcesz szybko pozyskać ruch na stronie? Zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Dotrzeć do idealnego klienta? Postaw na zintegrowane kampanie reklamowe w sieci!

Z wyszukiwarki Google oraz portalu Facebook korzysta 90% użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki nowoczesnym możliwościom Google AdWords oraz Facebook Ads dotrzemy do Twoich klientów i pomożemy Ci zrealizować Twoje cele biznesowe!

Sprawdź możliwości!

Reklama w sieci wyszukiwania
Wyświetlaj swoje reklamy w sieci wyszukiwania Google oraz sieci partnerskiej (do której należą m.in.: Onet, WP, Interia, Gazeta.pl i wiele innych). W trakcie kampanii precyzyjnie dobierzemy słowa kluczowe, przygotujemy treści reklam oraz będziemy monitorowali efekty, tak aby pozyskiwać jak największą liczbę potencjalnych klientów!
Reklama produktów (Google Shopping)
Posiadasz sklep internetowy? Wyświetlaj swoje produkty z poziomu wyszukiwarki Google. Dzięki temu użytkownik będzie mógł dokonać wyboru już na etapie poszukiwań!
Reklama na Facebooku

Promuj swoją ofertę w największym serwisie społecznościowym na świecie! Co może zaproponować Ci Facebook? Ogromne zaangażowanie internautów, atrakcyjne formaty reklamowe, dotarcie do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup odbiorczych ze spersonalizowanym przekazem.

Remarketing, Retargeting

Czy wiesz, że tylko 1% użytkowników od razu po wejściu na Twoją stronę dokona zakupu? Jednak gdy internauci opuszczą Twoją stronę, możesz zachęcać ich do powrotu poprzez wyświetlanie reklam lub też produktów Twojej firmy czy to w sieci internetowej, na Facebooku, czy za pośrednictwem poczty Gmail.

Nie ma akcji? Nie płacisz!

Kampanie reklamowe  na Facebooku mogą być rozliczane w oparciu o jeden z 64 modeli płatności,  w tym np. za kliknięcie w link dodany do kreacji. W przypadku Google AdWords rozliczamy się za każde kliknięcie w reklamę, dzięki czemu płacisz za realne przejście potencjalnego klienta na Twoją stronę internetową.

Nie trać czasu, uruchom kampanie reklamowe już teraz!

grafika-09

Jak działamy?

Przed rozpoczęciem kampanii bardzo ważne jest jej odpowiednie przygotowanie, dlatego na samym początku wypełniamy szczegółowy brief, w którym dopytujemy klienta o jego biznes, m.in.: wyróżnik względem konkurencji, sezonowość, produkty i usługi. Na podstawie tych informacji dobieramy grupy odbiorcze i tworzymy strategię komunikacji, która jest ważna do przygotowania treści zarówno w reklamach, jak i na stronie www. Prowadzenie kampanii to proces ciągły, wymagający opieki i kreatywności, aby być zawsze o krok przed konkurencją. 

Proces prowadzenia reklam składa się z następujących elementów:

 • brief,
 • instalacja narzędzi analitycznych, tak aby móc mierzyć konwersje (liczba wiadomości e-mail, wysłanych formularzy czy źródło i długość połączeń telefonicznych),
 • przesłanie wytycznych pod kątem użyteczności, 
 • przygotowanie strategii działania,
 • uruchomienie kampanii,
 • comiesięczne raportowanie z efektów kampanii.

Dlaczego my?

 

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę w ramach kampanii reklamowych?

 • Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google
 • Nasi pracownicy to Certyfikowani Specjaliści Google Analytics
 • Korzystamy z narzędzia FastTony, które daje nam dużo większe możliwości przy prowadzeniu reklam względem standardowych narzędzi Facebook Ads
 • Mamy przydzielony technicznych i indywidualnych opiekunów w Google oraz Facebooku, dzięki czemu, mamy doradztwo z ich strony w zakresie polepszania kampanii
 • Cały czas się szkolimy i edukujemy - poprzez udział w konferencjach, szkoleniach czy webinariach

Opinie naszych klientów

„Zdecydowanie polecam - przemyślane działanie i szybkie efekty w zakresie remarketingu Google/Facebook. Firma Silence skutecznie pomogła również moim klientom osiągnąć ich cele biznesowe i chętnie rekomenduję ją dalej. Ta branża wciąż się zmienia i ci, którzy nie są na bieżąco, nie są skuteczni. Silence jest.”.

Maciej Nowak - maciejnowak.pl

„Polecam firmę Silence do współpracy. Sam skorzystałem z usług w ramach projektu Szkoła Kwitnących Talentów i lajki nam się mnożyły ekspresowo. Polecam”.

Piotr Koziol - Fundacja Kwitnące Talenty

„Bardzo profesjonalny serwis. Bezproblemowy kontakt. Zawsze bieżąca informacja o efektach działań. Polecam!”.

Anna Pycia-Pytlik - Smart HR

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta i chciałbyś podjąć z nami współpracę, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza.

Podaj nam takie informacje jak: adres Twojej strony, Twoje cele oraz budżet, którego nie chciałbyś przekroczyć

lub prześlij nam Brief

Silence!

Biuro: ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085  Telefon: 668 518 537E-mail: info@silence.pl