Silence! ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085 668 518 537 info@silence.pl

Prowadzisz lokalny biznes?

Obecnie mamy coraz więcej narzędzi reklamowych, które wspierają przedsiębiorców działających lokalnie. Realizując dla Ciebie kampanię reklamową w Internecie wykorzystamy najnowsze możliwości reklamy w Google i na Facebooku, targetując nasze działania tak, aby pozyskać klientów w okolicy Twojej działalności.

Pozycjonowanie w Mapach Google

Wykorzystamy Mapy Google aby zwiększyć swoją widoczność w Internecie. Za ich pomocą Twoja strona będzie się wyświetlać wysoko w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu trafisz do klientów, którzy szukają lokalnie Twoich produktów i usług.

Pozycja w mapach Google to doskonała opcja dla wszystkich firm, które prowadzą swoją działalność lokalnie, np.: restauracje, kawiarnie, bary i puby, hotele, firmy usługowe.

Reklamy na Facebooku

Custom Location, Local Awareness to przykłady możliwości reklamy na Facebooku stworzonych z myślą o lokalnym biznesie. Za ich pomocą możesz promować swoją firmę, docierając do potencjalnych klientów, znajdujących się bezpośrednio w Twojej okolicy. Realizując dla Ciebie kampanię reklam na Facebooku, wybierzemy rozwiązania ściśle dopasowane do specyfiki Twojego biznesu!

Reklamy w Google

Doskonałym elementem kampanii e-marketingowej dla lokalnego biznesu są reklamy Google AdWords. Posiadają one niezliczone możliwości targetowania, dzięki czemu możemy bardzo precyzyjnie docierać do Twoich potencjalnych klientów, znajdujących się w okolicy.

Silence!

Biuro: ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085  Telefon: 668 518 537E-mail: info@silence.pl