Masz firmę i chcesz dotrzeć do swoich potencjalnych klientów? Sprawdź nas!

 

Dzięki zintegrowanym kampaniom reklamowym nie tylko pozyskasz nowe zapytania i zwiększysz sprzedaż, ale też zbudujesz świadomość marki i relację z obecnymi klientami. To kluczowy element modelu B2C. Przed startem każdej kampanii przygotowujemy szczegółowy plan działań, precyzyjnie określamy grupę docelową, a następnie poprzez pozycjonowanie, reklamy w social mediach i projektowanie stron internetowych skrojonych „na miarę”, docieramy do potencjalnych klientów. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze, a Twoje działania w Internecie będą jeszcze bardziej efektywne!

Projektowanie stron internetowych

 

Chcesz przyciągnąć klienta do Twojej oferty? Musisz posiadać użyteczną i łatwą w obsłudze stronę internetową. Zadbamy o jej przygotowanie wedle najważniejszych zasad UX. Przyjazny i profesjonalny interfejs wzmocni zaufanie do oferowanych przez Ciebie produktów. W ten sposób przyciągniesz więcej Klientów i wzmocnisz wyniki sprzedaży!

Optymalizacja i pozycjonowanie

 

Dobrze wypozycjonowana strona to klucz do pozyskiwania klientów z wyszukiwań organicznych. Wykonamy dla Ciebie szczegółowy audyt techniczny strony internetowej, przeprowadzimy analizę słów kluczowych i wdrożymy najważniejsze zmiany pod kątem SEO. W kolejnym etapie zadbamy o link-building i szczegółową analitykę internetową. W ten sposób, użytkownik po wpisaniu w wyszukiwarce słowa związanego z Twoją ofertą, szybko odnajdzie Cię na liście wyników!

Kampanie reklamowe w Google i na Facebooku

 

Przygotujemy dla Ciebie dedykowane kampanie reklamowe zorientowane na pozyskiwanie leadów. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia dotrzesz prosto do klientów potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. W ten sposób podniesiesz efektywność swoich działań w Internecie, co w konsekwencji może pozwolić na zwiększenie sprzedaży.

Kompleksowe działania dla każdej branży!

 

Od lat realizujemy skutecznie kampanie reklamowe w Internecie dla zróżnicowanych klientów. W naszym portfolio znajdują się firmy z branży ślubnej, finansowej, beauty, fotograficznej, a także sklepy internetowe i sklepy stacjonarne. Każda kampania wymaga indywidualnego podejścia i dostosowania do specyfiki danej branży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak to zrobić! docieramy do potencjalnych klientów. W ten sposób zaoszczędzisz pieniądze, a Twoje działania w Internecie będą jeszcze bardziej efektywne!


Napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą i dobierzemy odpowiednią ofertę