Silence! ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085 668 518 537 info@silence.pl

Prowadzisz sklep internetowy?

Chcesz wesprzeć rozwój swojego biznesu za pomocą efektywnej kampanii e-marketingowej? Poszukujesz narzędzi oraz rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb? Wykorzystując naszą wiedzę oraz ponad 10-letnie doświadczenie, przygotujemy dla Ciebie dedykowaną strategię promocji w Internecie, która przełoży się na realne wyniki sprzedaży.

Stała optymalizacja sklepu

Odpowiednio zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google sklep to warunek sukcesu kampanii pozycjonowania, reklam Google czy na Facebooku. Przygotujemy audyt uwzględniający parametry SEO, elementy techniczne, elementy użyteczności, a także treści. Na bieżąco będziemy wprowadzać zmiany tak, aby Twój sklep był stale dostosowany do wymagań wyszukiwarki Google, a także aktualnych trendów w wyszukiwaniu.

Kampania Pozycjonowania

Zrealizujemy skuteczną kampanię pozycjonowania, która pozwoli Ci zaistnieć ze swoimi produktami na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. Będziemy precyzyjnie mierzyć jej efekty i optymalizować pod kątem jak najwyższej liczby konwersji.

Reklamy w Google

Możliwość dokonania zakupu produktu bezpośrednio w wyszukiwarce Google, czy też umacniania wizerunku marki za pomocą reklamy video oraz graficznej na blogach, forach, portalach. Opcja ponownego dotarcia z komunikatem reklamowym, do osób które odwiedziły stronę, ale nie dokonały zakupu. Wybierzemy najskuteczniejsze dla Ciebie rozwiązania, uwzględniając je w realizacji zintegrowanej kampanii. Ponadto będziemy szczegółowo analizować reakcje oraz czynności Internautów tak, aby osiągnąć możliwie największą liczbę konwersji.

Reklamy na Facebooku

Pozyskiwanie e-maili do potencjalnych klientów bezpośrednio na Facebooku? Opcja ponownego dotarcia z produktami do osób, które już odwiedziły Twoją stronę, ale nie dokonały zakupu? Facebook daje nam coraz więcej możliwości, które możemy wykorzystać dla skutecznej promocji sklepu internetowego. Dobierzemy te najlepsze dla Twojego biznesu i włączymy je do strategii promocji.

Analityka internetowa

Wszystkie realizowane dla Ciebie działania marketingowe opieramy na szczegółowej analizie danych. Dokładnie śledzimy ruch pozyskany na Twojej stronie, badamy zachowanie użytkowników, ich preferencje zakupowe, a także same konwersje. Pozyskane informacje pozwalają nam skutecznie optymalizować realizowane kampanie.

Silence!

Biuro: ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085  Telefon: 668 518 537E-mail: info@silence.pl