Silence! ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085 668 518 537 info@silence.pl

O firmie

Zespół pracowników Silence! składa się z różnych osobowości. Zainteresowań i pasji mamy wiele. Łączy nas jedna – marketing internetowy. Dlaczego?

  • W pracy jesteśmy strategami, myślicielami, badamy, testujemy, dociekamy, gramy.
  • Po pracy przyjmujemy pozycję bacznych obserwatorów, tropicieli fajnych pomysłów.
  • Dynamika zmian świata SEO/SEM, kanałów Social Media mobilizuje i staje się inspiracją w poszukiwaniu nowych rozwiązań w promocji, którymi Was zaskakujemy – lubimy to!
  • Lubimy również dzielić się naszą wiedzą w artykułach i na konferencjach.

Misja firmy

“Jesteśmy pasjonatami marketingu w Internecie. Klienta traktujemy jako partnera, stawiając na rozwój jego biznesu.”

W tym celu podejmujemy wyzwania i poszukujemy nowych rozwiązań oraz narzędzi.Podczas naszej pracy stale się dokształcamy, podążając za trendami. Cechuje nas szczerość i otwartość, dlatego wszystkie nasze działania są w pełni transparentne. Dokładna analityka pozwala nam zaprezentować klientom mierzalne wyniki naszych działań, które mają realny wpływ na rozwój ich biznesów.

A oto kim jesteśmy:

Grzegorz

Jest SEO specjalistą i założycielem naszej firmy. W branży działa już od 2004 roku. Grzegorz ma na swoim koncie wiele praktycznych realizacji marketingu internetowego. Korzystając ze swojego doświadczenia, wspiera nie tylko projekty Silence! Chętnie dzieli się swoją wiedzą w artykułach i podczas konferencji branżowych. Prywatnie Grzegorz jest miłośnikiem sportów zimowych. Spotkacie go na stokach narciarskich, a latem na górskich szlakach. W wolnym czasie "lata dronem".

Karolina

SeoGwiazda w Silence! Z wykształcenia politolog, zajmowała się też trochę dziennikarstwem. Odpowiada za optymalizację i pozycjonowanie stron naszych klientów. Po pracy koordynatorka w TEDxKatowice oraz aktywna działaczka w Pobudka Koszutka - pracuje przy organizacji festiwali kulturalnych, happeningów, wystaw oraz spotkań z niebanalnymi ludźmi.

Dagmara

Nasza specjalistka ds Social media i ePR-u. Jest w stanie stworzyć każdego rodzaju treść – od krótkiej notki prasowej, przez tekst reklamowy, po artykuł ekspercki. Godzinami przesiaduje w Internecie, gdzie aktywnie prowadzi działania marketingowe. Prywatnie jest miłośniczką dobrej kawy. Dla filiżanki tego aromatycznego płynu jest w stanie przemierzyć górskie szczyty i pokonać największe przeszkody.

Asia

Specjalistka ds. marketingu treści i Facebook Ads. Zwinnie władając piórem, wykorzystując nowoczesne metody oraz narzędzia, wspiera nasze działania contentowe. Na Facebooku prowadzi kampanie reklamowe, wykorzystując niestandardowe możliwości kanału. Prywatnie jest zainteresowana kulturą azjatycką, a od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w nauce języka japońskiego.

Kasia

Specjalistka ds. Google AdWords, z którymi jest związana od ponad 10 lat. Ma doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla klientów z różnych branż: od drukarni, przez hotele, po domy pogrzebowe. Do tej pory miała okazję tworzyć i optymalizować około 1000 projektów. W wolnych chwilach oddaje się dobrej książce, rodzinie i jumping frogowi.

Gosia

Specjalistka ds. Kluczowych Klientów. Badając potrzeby swoich rozmówców, pomaga przygotowywać spersonalizowane oferty. Prywatnie mama łobuzerskiej 7-latki 😉 Tak zaczęła się jej pasja tworzenia tiulowych spódniczek dla małych księżniczek. Działa w stowarzyszeniu ROOSTERS i współprowadzi zajęcia sportowe dla dzieci w ramach Akademii Przedszkolaka Roosters.

Silence!

Biuro: ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085  Telefon: 668 518 537E-mail: info@silence.pl