Silence! ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085 668 518 537 info@silence.pl

Źródło zdjęcia: www.facebook.com/events/837275999649484

1 kwietnia zapraszamy do Dąbrowy Górniczej, gdzie odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Branżowa MIT 2015.

Podczas tego wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Grzegorza Skierę – Dyrektora naszej agencji!

MIT 2015 to konferencja poświęcona tematyce marketingu internetowego i technologii. Jej celem jest wskazanie problemów, jakie zwykle wiążą się z funkcjonowaniem firmy w sieci oraz przedstawienie ich praktycznych rozwiązań.

Prelegenci omówią nie tylko sposoby kreowania wizerunku w internecie czy potencjał mediów społecznościowych, ale m.in. przedstawią też funkcjonalności wybranych narzędzi e-biznesowych.

Konferencja będzie podzielona na 2 części:

- teoretyczną,
- praktyczną.

Wśród prelegentów części teoretycznej znajdą się:

  • Marcin Maj – CEO OS3,
  • Dominik Kaznowski – Dyrektor ds. E-commerce Grupy PWN,
  • Bartłomiej Juszczyk – Dyrektor Zarządzający Grupą Adweb,
  • Paweł Sala – Dyrektor Zarządzajacy FreshMail,
  • Jarosław Królewski – Dyrektor Zarządzający HG Inteligence S.A/AGH Kraków.

My jednak szczególnie zapraszamy na część praktyczną, podczas której odbędą się m.in. warsztaty na temat: Jak nie przepalić budżetu w Google AdWords? Poprowadzi je Grzegorz Skiera – Dyrektor naszej agencji 😉

Grzegorz już od 2004 roku zajmuje się działaniami z zakresu marketingu internetowego. Jako specjalista ds. e-marketingu może w tym obszarze pochwalić się wieloma sukcesami. Jest autorem artykułów eksperckich o nowoczesnych formach reklamy w sieci, a także trenerem i szkoleniowcem. Swoją wiedzą dzieli się współpracując przy projektach realizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, a także GARR (projekty tj. Akademia Przedsiębiorczych; FaceIT – kompleksowy program warsztatów i doradztwa z e-marketingu).

Pozostałe warsztaty:

  • Media społecznościowe w służbie Twojej firmy, prowadzący: Kuba Nagórski - CEO agencji kreatywnej Kręci się!,
  • Jak przeprowadzić efektywną kampanię email marketingową?, prowadzący: Barbara Hajduk – Account Manager/ Administrator Bezpieczeństwa Informacji FreshMail,
  • Jak wypromować w Internecie startup, prowadzący: Damian Kowalczyk - Marketing & PR Manager Mediarecovery.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli małych i średnich firm, a także do osób, które są zainteresowane rozwojem w obszarze technologii i nowych mediów.

Serdecznie zapraszamy!

1 kwietnia, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c, Dąbrowa Górnicza

Więcej informacji:
www.mit2015.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

Najnowsze wpisy na blogu

Bloger na Facebooku – porady dla stawiających pierwsze kroki w blogosferze

Decydując się na założenie bloga, na pewno chcesz, żeby ludzie go odwiedzali. Jednak aby tak się naprawdę stało, musisz poinformować potencjalnych czytelników o jego istnieniu – nawet najlepsze treści (…)

Więcej

Lokale gastronomiczne na Facebooku i Instagramie – jak zrobić to dobrze?

Prowadzisz lokalną restaurację/bar/kawiarnię? Chcesz poszerzyć grono swoich klientów? Budować świadomość marki wśród lokalnej społeczności? Na bieżąco informować o wydarzeniach i promocjach? Najlepszą (…)

Więcej

Skuteczna promocja w sieci dla branży deweloperskiej

Skąd czerpią informacje o ofertach mieszkaniowych osoby w wieku powyżej 30 lat – czyli główna grupa odbiorcza dla branży deweloperskiej? Oczywiście z Internetu, który najczęściej jest również pierwszym (…)

Więcej

Prowadzisz kampanię Google AdWords? Sprawdź jakie elementy możesz zoptymalizować!

Realizując kampanię reklam płatnych w Google już na samym początku powinniśmy jasno określić, co będzie jej zadaniem. Możliwości jest wiele. Reklama AdWords często oprócz funkcji sprzedażowej, spełnia (…)

Więcej

Silence!

Biuro: ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085  Telefon: 668 518 537E-mail: info@silence.pl