Silence! ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085 668 518 537 info@silence.pl

Kampanie reklamowe

Chcesz szybko pozyskać ruch na stronie? Zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? Dotrzeć do idealnego klienta? Postaw na zintegrowane kampanie reklamowe w sieci!

Z wyszukiwarki Google oraz portalu Facebook korzysta 90% użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki nowoczesnym możliwościom Google AdWords oraz Facebook Ads dotrzemy do Twoich klientów i pomożemy Ci zrealizować Twoje cele biznesowe!

Sprawdź możliwości!

Reklama w sieci wyszukiwania

Wyświetlaj swoje reklamy w sieci wyszukiwania Google oraz sieci partnerskiej (do której należą m.in.: Onet, WP, Interia, Gazeta.pl i wiele innych). W trakcie kampanii precyzyjnie dobierzemy słowa kluczowe, przygotujemy treści reklam oraz będziemy monitorowali efekty, tak aby pozyskiwać jak największą liczbę potencjalnych klientów!

Reklama produktów (Google Shopping)

Posiadasz sklep internetowy? Wyświetlaj swoje produkty z poziomu wyszukiwarki Google. Dzięki temu użytkownik będzie mógł dokonać wyboru już na etapie poszukiwań!

Reklama na Facebooku

Promuj swoją ofertę w największym serwisie społecznościowym na świecie! Co może zaproponować Ci Facebook? Ogromne zaangażowanie internautów, atrakcyjne formaty reklamowe, dotarcie do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup odbiorczych.

Remarketing, Retargeting

Czy wiesz, że tylko 1% użytkowników od razu po wejściu na Twoją stronę dokona zakupu? Gdy opuszczą Twoją stronę, możesz zachęcać ich do powrotu, poprzez wyświetlanie reklam lub też produktów Twojej firmy, czy to w sieci internetowej, na Facebooku lub poprzez pocztę Gmail.

Nie ma akcji? Nie płacisz!

Kampanie reklamowe rozliczane są w oparciu o metodę płatności za akcję. W przypadku Google AdWords rozliczamy się za każde kliknięcie w reklamę, dzięki czemu płacisz za realne przejście potencjalnego klienta na Twoją stronę internetową.

W przypadku kampanii na Facebooku rozliczamy się za wskazaną przez Ciebie akcję (przejście na stronę, polubienie, wyświetlenia). Uruchom kampanie reklamowe już teraz!

grafika-09

Silence!

Biuro: ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085  Telefon: 668 518 537E-mail: info@silence.pl