Silence! ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085 668 518 537 info@silence.pl

O firmie

Zespół pracowników Silence! składa się z różnych osobowości. Zainteresowań i pasji mamy wiele. Łączy nas jedna – marketing internetowy. Dlaczego?

  • W pracy jesteśmy strategami, myślicielami, badamy, testujemy, dociekamy, gramy.
  • Po pracy przyjmujemy pozycję bacznych obserwatorów, tropicieli fajnych pomysłów.
  • Dynamika zmian świata SEO/SEM, kanałów Social Media mobilizuje i staje się inspiracją w poszukiwaniu nowych rozwiązań w promocji, którymi Was zaskakujemy – lubimy to!
  • Lubimy również dzielić się naszą wiedzą w artykułach i na konferencjach.

Misja firmy

“Doradzamy i zapewniamy najbardziej skuteczne rozwiązania w zakresie reklamy w Internecie”

Misją Silence! jest dostarczanie usług związanych z marketingiem w Internecie w szczególności tych najbardziej skutecznych, mierzalnych za pomocą ogólnie dostępnych i znanych narzędzi.

A oto kim jesteśmy:

Grzegorz

Jest SEO specjalistą i założycielem naszej firmy. W branży działa już od 2004 roku. Grzegorz ma na swoim koncie wiele praktycznych realizacji marketingu internetowego. Korzystając ze swojego doświadczenia, wspiera nie tylko projekty Silence! Chętnie dzieli się swoją wiedzą w artykułach i podczas konferencji branżowych. Prywatnie Grzegorz jest miłośnikiem sportów zimowych. Spotkacie go na stokach narciarskich, a latem na górskich szlakach. W wolnym czasie "lata dronem".

Karolina

SeoGwiazda w Silence! Z wykształcenia politolog, zajmowała się też trochę dziennikarstwem. Odpowiada za optymalizację i pozycjonowanie stron naszych klientów. Po pracy koordynatorka w TEDxKatowice oraz aktywna działaczka w Pobudka Koszutka - pracuje przy organizacji festiwali kulturalnych, happeningów, wystaw oraz spotkań z niebanalnymi ludźmi.

Dagmara

Nasza specjalistka ds Social media i ePR-u. Jest w stanie stworzyć każdego rodzaju treść – od krótkiej notki prasowej, przez tekst reklamowy, po artykuł ekspercki. Godzinami przesiaduje w Internecie, gdzie aktywnie prowadzi działania marketingowe. Prywatnie jest miłośniczką dobrej kawy. Dla filiżanki tego aromatycznego płynu jest w stanie przemierzyć górskie szczyty i pokonać największe przeszkody.

Asia

Specjalistka ds. marketingu treści i Facebook Ads. Zwinnie władając „piórem”, wykorzystując nowoczesne metody oraz narzędzia, wspiera nasze działania reklamowe i contentowe. Dzięki umiejętności poszukiwania, a także zmysłowi obserwacji odnajdzie sposób na każdy tekst. Prywatnie lubi zatracić się w książkowym świecie fantasy. Jest również zainteresowana kulturą azjatycką, a od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w nauce języka japońskiego.

Kasia

Specjalistka ds. Google AdWords, z którymi jest związana od ponad 10 lat. Ma doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla klientów z różnych branż: od drukarni, przez hotele, po domy pogrzebowe. Do tej pory miała okazję tworzyć i optymalizować około 1000 projektów. W wolnych chwilach oddaje się dobrej książce, rodzinie i jumping frogowi.

Arek

Z wykształcenia historyk. W Silence! SEO Specjalista,któremu nie straszny Pingwin ani żadne inne zwierzaki. Zawsze znajdzie drogę do najlepszych linków. Uwielbia egzotyczne kawałki muzyczne, jazdę na rowerze, bouldering oraz mocną kawę. Bez niego nie odbędzie się żadna rozgrywka w lotki!

Jan

Specjalista ds. Kluczowych Klientów. Wspólnie z klientami ustala, jakie cele są dla nich ważne. To typowy walczak - o interesy naszych klientów zabiega o każdej porze dnia ... i nocy. Dba o to, żeby każda podjęta współpraca była skuteczna.

Silence!

Biuro: ul. Mickiewicza 29, Katowice 40-085  Telefon: 668 518 537E-mail: info@silence.pl